ПоддержатьУкраїнська

1200 доларів за умовно-дострокове звільнення - ДБР затримало посадовця Одеської виправної колонії 

StopCor
StopCor

StopCor

1200 доларів за умовно-дострокове звільнення - ДБР затримало посадовця Одеської виправної колонії 

Слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві, затримали одного з керівників ДУ «Одеська виправна колонія (№ 14)» під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За попередньою інформацією, посадовець вимагав та одержав через посередника неправомірну вигоду у сумі 1200 доларів США від родича засудженого, який відбуває покарання у зазначеній установі, за позитивне вирішення питання щодо його умовно-дострокового звільнення.

4 жовтня 2020 року службову особу держустанови затримано в порядку статті 208 КПК України, а також проведено обшук автомобіля та службових приміщень виправної колонії.  Предмет неправомірної вигоди вилучено.

Під час передачі грошових коштів правоохоронці намагалися затримати посередника, проте він почав тікати, а одержані гроші рвав та викидав по дорозі.

У разі доведення вини затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Одеська обласна прокуратура. Оперативний супровід – Управління СБУ в Одеській області.

Другие новости