ПоддержатьУкраїнська

Чотири місяці снилися кошмари: школяр із Кропивницького розповів подробиці викрадення

StopCor
StopCor

StopCor

Чотири місяці снилися кошмари: школяр із Кропивницького розповів подробиці викрадення

Розлучення батьків, озброєне викрадення прямо зі школи, судові баталії – у свої сім років Єгор Твердохліб з Кропивницького пережив те, що більшості дорослих навіть і не снилося. Як хлопець почувається зараз, та хто й навіщо намагається закрити рота викраденій дитині? Дивіться у розслідування Алли Легези.

https://www.youtube.com/watch?v=QvvX8J-8qtA

Про історію викрадення першокласника прямо посеред уроку в школі, від якої волосся стає дибки, «СтопКор» вже розповідав у попередніх розслідуваннях.

Однак тепер почути страшну правду з вуст самої дитини нашим журналістам вдалося ексклюзивно. Єгор сам наважився звернутися до ЗМІ і розповісти про пережите.

Так, за словами хлопчика, його дванадцять годин протримали у машині. Єгор навіть не мав змоги нормально сходити в туалет, а не випускали його рідна мама і жінка, яку хлопець називає Мариною.

 У поліції з'ясували: викрадення дитини зі школи організувала мати хлопчика

Школяр отримав значну психологічну травму внаслідок пережитого стресу в січні цього року, і тільки зараз він може про це говорити без помітного тремтіння голосу. Це результат невпинної роботи дитячого психолога та батька, який намагається оберігати сина від зайвого стресу.

«Йому перестали снитися погані сни лише десь на четвертий місяць. Він мені сказав: тату, мені сьогодні перший день приснилися хмарки і синє небо», – розповідає батько Єгора Андрій Твердохліб.

Чому мамі довелося піти на такий відчайдушний злочин – незрозуміло. Адже на момент викрадення сина обмежень на спілкування із Єгором у неї де-юре не було жодних.

Журналісти «СтопКору» неодноразово намагалися з’ясувати, що спонукало жінку вчинити так із власним сином. Проте чіткої відповіді не отримали й досі.

Другие новости