ПоддержатьУкраїнська

13 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

13 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Практично на всій території країни переважатиме дощова погода з грозою. У східних, місцями у південних, північних, центральних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +6...+14 градусів, удень +13...+23. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, південно-східний, північно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода з грозою. У Сумській області – без опадів. Уночі температура повітря складе +9...+13 градусів, удень – від +18 до +20. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода за даними Sinoptik.ua. У Херсонській області – без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +8...+12 градусів, удень повітря прогріється до +12...+22. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

У Криму – мінлива хмарність, на півострові опадів не передбачається. У Керчі, Феодосії можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря складе +8...+14 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +13 до +23. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. У Дніпропетровській області можливий невеликий дощ. Уночі до +8...+12 градусів, денна температура повітря складе +17...+23. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +6...+12 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +14...+20. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +7, удень – до +18 градусів. Вітер південний, східний, південно-західний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. У Полтавській області опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +9...+13 градусів, удень – від +17 до +22. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости