ПоддержатьУкраїнська

14 грудня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

14 грудня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни прогнозується сніжно-дощова погода. У Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -3…+10 градусів, удень +1...+14. Вітер змінних напрямів, переважно південний, східний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ зі снігом за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до -1...+4 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +2…+6. Вітер південний, східний, південно-західний і південно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +1...+8 градусів, удень повітря прогріється до +4...+10. Вітер південний, західний і південно-західний, 1-5 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Севастополі можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря складе +8…+10 градусів. Денна коливатиметься від +12 до +14. Вітер південно-західний, південний і західний, 2-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий дощ зі снігом. Вночі до +4…+8 градусів, денна температура повітря складе +7…+10. Вітер західний, південний і південно-західний, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -3…+1 градус, удень підніметься до +1…+6. Вітер східних, південно-східних, південно-західних і південних напрямів, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні в першій половині дня очікується дрібний дощ зі снігом, який пополудні може посилитися, увечері йому на зміну прийде дрібний дощ. Температура повітря вночі до -1...+1, вдень до +2…+4 градусів. Вітер переважно південних і південно-східних напрямів, 1-5 м/с.

У центральних областях переважатиме похмура погода. У регіоні висока ймовірність дощу зі снігом. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+4 градуси, вдень – від +2 до +6. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 2-6 м/с.

Другие новости