ПоддержатьУкраїнська

14 квітня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

14 квітня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни прогнозується дощова погода. У південних областях, в Криму та в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -1...+11 градусів, удень +7...+20. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, південно-східний, північний і північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода. Вночі повітря охолодитися до +4...+8 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +10...+12. Вітер західний та північно-західний, 2-6 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +2...+9 градусів, удень повітря прогріється до +13...+18. Вітер південний, західний, північно-західний і південно-західний, 1-6 м/с.

У Криму очікується сонячна погода. На півострові збережеться суха погода. Вночі температура повітря складе +4...+11 градусів. Денна коливатиметься від +13 до +20. Вітер південних, західних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі градусники покажуть +3...+8, денна температура повітря складе +13...+19 градусів. Вітер південний, південно-західний та південно-східний, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода. Температура повітря вночі знизиться до -1...+4 градусів, удень підніметься до +7...+12. Вітер західний, північний, північно-східний та північно-західний, 1-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -1, удень до +13 градусів. Вітер західний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +3...+8 градусів, удень – від +11 до +16. Вітер західний та північно-західний, 2-6 м/с.

Другие новости