ПоддержатьУкраїнська

15 000 гривень хабара за непритягнення до відповідальності за порушення правил карантину — ДБР повідомило про підозру поліцейському

StopCor
StopCor

StopCor

15 000 гривень хабара за непритягнення до відповідальності за порушення правил карантину — ДБР повідомило про підозру поліцейському

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру начальнику одного з районних відділень Красноградського відділу поліції ГУ Нацполіції в Харківській області. Правоохоронець підозрюється у проханні надати для себе неправомірну вигоду (ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, правоохоронець запропонував керівництву підприємства сплатити йому хабар у сумі 15 тисяч гривень за непритягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину їх працівника.

Правоохоронці задокументували вимоги підозрюваного одержувати щомісячні платежі у сумі 2 тисяч гривень за неперешкоджання господарській діяльності.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Харківській області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости