ПоддержатьУкраїнська

15 лютого 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

15 лютого 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни прогнозується суха погода. У західних областях і в Карпатах опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -7...+8 градусів, удень -2...+12. Вітер змінних напрямків, переважно північних, східних, північно-східних і південно-східних, 1-8 м/с.

У північних областях — хмарна погода. У регіоні переважно сніжна погода. У Чернігівській області — без опадів. Уночі повітря охолодитися до -7...-4 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -1...+1. Вітер східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2...+3 градуси, вдень повітря прогріється до +2...+5. Вітер східний, північно-західний, північно-східний і північний, 1-7 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові возможен невеликий дощ. В Євпаторії, Красноперекопську опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +2...+8 градусів. Денна буде коливатися від +4 до +12. Вітер південно-східний, південно-західний і східний, 1-8 м/с.

У східних областях — мінлива хмарність. У регіоні буде переважати сніжна погода. Вночі до -4...-2 градусів, денна температура повітря складе -1...+2. Вітер східний, 1-6 м/с.

У західних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -4...0 градусів, удень підніметься до -2...+5. Вітер північних, західних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -2...0, вдень до + 2...+4 градуси. Вітер переважно східних, північно-східних і південно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно сніжна погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -5...0 градусів, удень — від +1 до +3. Вітер східний та північно-східний, 1-5 м/с.

Другие новости