ПоддержатьУкраїнська

16-17 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

16-17 квітня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни в суботу можливий невеликий дощ, у неділю буде переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. У західних областях і в Карпатах протягом усіх вихідних опадів не передбачається. У суботу і в неділю температура повітря вночі складе +2...+15 градусів, удень +13...+26. Вітер змінних, переважно південних, західних, південно-західних, південно-східних і північно-західних напрямків, 1-9 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в Київському та Житомирському регіонах переважно суха погода. У Сумській та Чернігівській областях висока ймовірність дощу. Вночі від +2 до +12 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +18...+23. Вітер південних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-7 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий невеликий дощ, у неділю буде переважно суха погода. В Одеській області протягом усіх вихідних опадів не передбачається. Уночі від +6 до +12 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +13...+26. Вітер західних, південних, південно-західних і північно-західних напрямків, 2-6 м/с.

У Криму – мінлива хмарність. На півострові в суботу в Сімферополі, Євпаторії, Красноперекопську, Ялті, Керчі, Феодосії висока ймовірність дощу. У Севастополі опадів не передбачається. У неділю в регіоні буде суха погода. Температура повітря вночі в межах +8...+15 градусів, удень – до +15...+21. Вітер західних, південних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-9 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий невеликий дощ, у неділю буде переважно суха погода. Температура вночі +6...+11 градусів. Денна температура повітря складе +13...+23 градусів. Вітер південних, західних, південно-західних і північно-західних напрямків, 2-7 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні суха погода. Температура повітря вночі до +4...+14 градусів, удень +14...+24. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 2-7 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде суха погода. Температура повітря вночі від +8 до +11, удень – від +19 до +21 градуса. Вітер південний, південно-східний та південно-західний, 2-6 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні можливий невеликий дощ, у неділю буде переважно суха погода. У Вінницькій області протягом усіх вихідних опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +4...+13 градусів, удень +16...+25. Вітер західних, південних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-8 м/с.

Другие новости