ПоддержатьУкраїнська

16 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

16 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +9...+22 градусів, удень +20...+32. Вітер змінний, переважно північний, північно-східний, західний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до +10...+14 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +20...+26. Вітер західний, північний та північно-західний, 1-5 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +13...+21 градус, удень повітря прогріється до +24...+32. Вітер північний, західний і північно-західний, 1-5 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +14...+22 градуси. Денна коливатиметься від +27 до +29. Вітер північних, західних, північно-західних і північно-східних напрямків, 1-5 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +11...+14, денна температура повітря складе +23...+27 градусів. Вітер північний і північно-західний, 1-4 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У західних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі знизиться до +9...+15 градусів, удень підніметься до +22...+29. Вітер північний, західний, північно-східний, південно-західний і північно-західний, 1-4 м/с, місцями надзвичайно висока пожежна небезпека.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +12, удень до +26 градусів. Вітер північний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +12...+15 градусів, удень – від +22 до +30. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

Другие новости