ПоддержатьУкраїнська

17 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

17 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. У східних, місцями в західних областях та Криму висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -3...+5 градусів, удень +4...+10. Вітер змінний, переважно західний, північний, північно-західний, південно-західний, північно-східний та південний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Вночі повітря охолодитися до -1...+3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +4...+8. Вітер західний, південний, північний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -1...+3 градуси, удень повітря прогріється до +6...+11. Вітер східний, північний, північно-східний, південний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові збережеться дощова погода. Вночі температура повітря складе +1...+5 градусів. Денна коливатиметься від +7 до +9. Вітер північних, західних, північно-західний, північно-східних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. У Дніпропетровській області – без опадів. Уночі градусники покажуть -1...+3, денна температура повітря становитиме +7...+10 градусів. Вітер південний, західний, північний, північно-західний та південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Місцями можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі знизиться до -3...+2 градусів, удень підніметься до +7...+10. Вітер північний, західний, північно-західний, південний та південно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -1, удень до +8 градусів. Вітер північний, північно-східний, південний та південно-західний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+3 градуси, вдень – від +5 до +7. Вітер західний, північний, північно-західний та південно-західний, 1-4 м/с.

Другие новости