ПоддержатьУкраїнська

17 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

17 листопада 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується суха погода. У західних областях та в Карпатах можливий невеликий дощ зі снігом. Температура повітря вночі становитиме -6...+2 градуси, вдень -2...+8. Вітер змінних напрямків, переважно південних, східних, південно-східних, південно-західних і північно-східних, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати опадів не передбачається. Уночі повітря охолодитися до -6...0 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до -1...+1. Вітер південний і південно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -4...+2 градуси, вдень повітря прогріється до 0...+7. Вітер східний, південний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. У Керчі висока ймовірність дощу. Вночі температура повітря складе 0...+3, градусів. Денна коливатиметься від +4 до +8. Вітер північний, східний, південно-східний, північно-східний та північно-західний, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні без опадів. Уночі до -5...0 градусів, денна температура повітря становитиме -2...+3. Вітер північний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до -4...+2 градусів, удень підніметься до +1...+5. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні вранці продовжиться нічний сніг, але ближче до полудня він повинен закінчитися. Температура повітря вночі до -1, удень до +3 градусів. Вітер переважно південно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -6...0 градусів, удень – від +1 до +4. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-5 м/с.

Другие новости