ПоддержатьУкраїнська

17 травня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

17 травня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни переважатиме суха погода. Температура повітря вночі складе +5...+14 градусів, удень +14...+23. Вітер змінний, переважно північний, західний, північно-західний, південно-західний і північно-східний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +5...+7 градусів, удень – від +12 до +17. Вітер північний і північно-східний, 2-6 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +10...+13 градусів, удень повітря прогріється до +17...+21. Вітер північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Криму – мінлива хмарність, на півострові очікується суха погода. Вночі температура повітря складе +10...+14 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +20 до +23. Вітер північний, західний, північно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +9...+11 градусів, денна температура повітря складе +15...+18. Вітер північний, північно-східний та північно-західний, 1-7 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститися до +7...+11 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +14...+22. Вітер північний, східний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не очікується. Температура повітря вночі до +8, удень – до +19 градусів. Вітер північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. В регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +6...+10 градусів, удень – від +15 до +20. Вітер північний, західний і північно-західний, 2-8 м/с.

Другие новости