ПоддержатьУкраїнська

18 000 гривень за закриття кримінального провадження – керівник слідчого відділення Нацполіції на Луганщині постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

18 000 гривень за закриття кримінального провадження – керівник  слідчого відділення Нацполіції на Луганщині постане перед судом

До суду направлено обвинувальний акт відносно колишнього заступника начальника одного з відділів поліції в Луганській області. Він обвинувачується  в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди для себе, за невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дії з використанням наданої їй влади та службового становища (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що влітку 2020 року заступник начальника відділу поліції - начальник слідчого відділення Новоайдарського ВП ГУНП в Луганській області вимагав та одержав неправомірну вигоду за закриття кримінального провадження, яке розслідували підпорядковані йому слідчі поліції. Непритягнення особи до кримінальної відповідальності за шахрайство начальник слідчого відділення оцінив у 18 000 гривень.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську. Процесуальне керівництво – Луганська обласна прокуратура. Оперативний супровід – ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Другие новости