ПоддержатьУкраїнська

18-19 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

18-19 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни суботу і в неділю можливий невеликий дощ. Місцями в Криму і в Карпатах опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме -3...+7 градусів, удень +1...+12. Вітер змінний, переважно північний, західний, південний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде дощова погода, інколи зі снігом. Уночі від -1 до +3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +3...+8. Вітер північний, західний, південний, південно-західний і північно-західний, 1-8 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі від -1 до +6 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +6...+12. Вітер північний, північно-західний, західний, південний та південно-західний, 1-7 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями. На півострові в суботу опадів не передбачається. У Керчі висока ймовірність дощу. У неділю в регіоні буде дощова погода. Температура повітря вночі в межах 0...+7 градусів, удень – до +7...+11. Вітер північних, західних, південно-західних, південних і північно-західних напрямків, 1-12 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні можливий невеликий дощ. Температура вночі -2...+4 градусів. Денна температура повітря складе +5...+9 градусів. Вітер західних, південних, північно-західних, південно-східних і південно-західних напрямків, 1-9 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде дощова погода. Температура повітря вночі до -3...+4 градусів, удень +1...+11. Вітер південний, південно-західний, західний, північний та північно-західний, 1-9 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні вранці очікується дрібний дощ зі снігом, удень і ввечері – сильний дощ, у неділю очікується суха погода. Температура повітря вночі від 0 до +3, удень – від +5 до +7 градусів. Вітер південний, західний, південно-західний, північно-західний і південно-східний, 2-5 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть -2...+4 градуси, вдень +3...+9. Вітер південних, західних, південно-західних, південно-східних і північно-західних напрямків, 1-9 м/с.

Другие новости