ПоддержатьУкраїнська

1800 доларів США за безперешкодне проходження військової служби – ДБР затримало начальника відділу прикордонної служби

StopCor
StopCor

StopCor

1800 доларів США за безперешкодне проходження військової служби – ДБР затримало начальника відділу прикордонної служби

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали начальника одного із відділів прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону Західного регіонального управління ДПС України за вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням та перевищенням військовою службовою особою службових повноважень, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 368 та ч. 4 ст. 426-1 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, прикордонник вимагав від свого підлеглого неправомірну вигоду у розмірі 1800 доларів США за непритягнення його до відповідальності за невжиття заходів при передачі вилученого на кордоні майна на користь держави та обіцянку у безперешкодному проходженні військової служби.

16 квітня 2020 року слідчі ДБР затримали прикордонника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після одержання неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Чернівецького гарнізону. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області та Відділ внутрішньої та власної безпеки Чернівецького прикордонному загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» Державної прикордонної служби України.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости