ПоддержатьУкраїнська

19 серпня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

19 серпня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується мінлива хмарність. Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. У північних, місцями у центральних областях, іноді в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +6...+24 градусів, удень +21...+32. Вітер змінний, переважно північний, східний, північно-східний, південно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні буде переважати дощова погода з грозою. В Житомирській області – без опадів за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до +11...+17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +22...+27. Вітер північний, північно-східний, східний, південно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15...+21 градус, удень повітря прогріється до +24...+32. Вітер північний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. У Феодосії, Керчі можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря складе +18...+24 градуси. Денна коливатиметься від +29 до +32. Вітер північних, східних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть +15...+20, денна температура повітря складе +27...+31 градус. Вітер північний, східний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +6...+12 градусів, удень підніметься до +21...+27. Вітер південний, східний, південно-східний, південно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +10, удень до +24 градусів. Вітер північний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. У Черкаській і місцями в Кіровоградській областях висока ймовірність дощу. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+17 градусів, удень – від +24 до +29. Вітер східний, північний, північно-східний, північно-західний і південно-східний, 1-3 м/с.

Другие новости