ПоддержатьУкраїнська

2 мільйони гривень збитків через завищення ціни на виготовлення протигазів для Нацгвардії – ДБР завершило розслідування відносно посадовця Міноборони (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

2 мільйони гривень збитків через завищення ціни на виготовлення протигазів для Нацгвардії – ДБР завершило розслідування відносно посадовця Міноборони (ВІДЕО)

Слідчі ТУ ДБР у м. Львові завершили досудове розслідування відносно колишнього заступника начальника одного з головних військових представництв Міністерства оборони України. Він підозрюється у недбалому ставленні військової службової особи до військової служби, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 425 КК України).

Слідством встановлено, що військовому представництву в квітні 2018 року було доручено визначити рівень договірної ціни на військові протигази для військових частин Національної гвардії України за фактичними витратами підприємства-виробника. У свою чергу, заступник начальника, виконуючи обов’язки начальника, у листопаді 2018 року недбало поставився до військової служби під час визначення рівня договірної ціни закупівлі протигазів у межах виконання контрактів державного оборонного замовлення, неналежно перевірив надані підприємством-виробником документи, внаслідок чого ціну на виготовлення протигазів було завищено, а державним інтересам спричинено збитки на загальну суму понад 2 мільйони гривень.

https://www.youtube.com/watch?v=ussgM5pOma4

Під час досудового розслідування збитки державі було відшкодовано в повному обсязі.

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 7 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону, оперативний супровід – УСБУ у Львівській області.

Другие новости