ПоддержатьУкраїнська

20 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

20 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується дощова погода. У північних, центральних і місцями в західних областях опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +4...+20 градусів, удень +10...+27. Вітер змінних, переважно північних, східних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-10 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до +4...+7, удень температура – від +10 до +15 градусів. Вітер північний, східний та північно-східний, 1-5 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні очікується дощова погода. В Одеській області переважно без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +8...+12 градусів, удень повітря прогріється до +12...+19. Вітер північний, східний, північно-західний і північно-східний, 2-10 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність дощу з грозою. Вночі температура повітря буде коливатися в межах +13...+20 градусів. Денна температура повітря становитиме від +23 до +27. Вітер південних, східних, південно-східних, південно-західних і північно-східних напрямків, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода з грозою. Вночі температура повітря +6...+11 градусів, денна становитиме +10...+19. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде суха погода. Місцями можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі опуститися до +4...+12 градусів, удень стовпчики покажуть +10...+18. Вітер північний і північно-східний, 2-6 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні нічний дощ вранці послабшає і незабаром закінчиться. Температура повітря вночі до +10, удень – до +16 градусів. Вітер переважно північний і північно-східний, 3-6 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +4...+10 градусів, удень – до +11...+16. Вітер північний і північно-східний, 1-6 м/с.

Другие новости