ПоддержатьУкраїнська

24 травня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

24 травня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На всій території країни переважатиме суха погода. У західних областях і в Карпатах висока ймовірність дощу, іноді з грозою. Температура повітря вночі складе +6…+15 градусів, удень +15...+26. Вітер змінних напрямків, переважно південний, західний, північно-західний, південно-західний, північно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +11...+15 градусів, удень – від +22 до +26. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +9…+13 градусів, удень повітря прогріється до +17...+25. Вітер південний, південно-східний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У Криму – мінлива хмарність, на півострові очікується суха погода. У Керчі можливий невеликий дощ. Уночі температура повітря складе +8...+12 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +17 до +21. Вітер північний, північно-західний, північно-східний і південно-східний, 1-6 м/с.

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +9...+11 градусів, денна температура повітря складе +15...+18. Вітер північний, північно-східний і північно-західний, 1-7 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині регіону очікується переважно дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до +6...+9 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +15...+23. Вітер південний, східний, південно-західний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні дощ з грозою буде йти весь день і не припиниться до самого вечора. Температура повітря вночі до +12, удень – до +18 градусів. Вітер південний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +9...+13 градусів, удень – від +21 до +25. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

Другие новости