ПоддержатьУкраїнська

30 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

30 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується дощова погода з грозою. Місцями у західних, місцями у північних, південних областях і в Карпатах опадів не передбачається. Температура повітря вночі становитиме +9...+24 градуси, вдень +25...+29. Вітер змінних напрямків, переважно східних, південно-східних, західних, південно-західних, північних, північно-західних і північно-східних, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода з грозою. У Житомирській області – без опадів за даними Sinoptik.ua. Уночі повітря охолодитися до +17...+20 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +24...+31. Вітер північний та північно-західний, 1-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ з грозою. В Одеській області переважно опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +19...+24 градуси, вдень повітря прогріється до +26...+30. Вітер північний, західний, північно-західний і північно-східний, 1-5 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність дощу з грозою. Вночі температура повітря складе +19...+23 градуси. Денна коливатиметься від +25 до +30. Вітер північний, західний, північно-західний, південний і південно-західний, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода з грозою. Уночі до +19...+22 градусів, денна температура повітря складе +25...+32. Вітер південний, східний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях – сонячна погода. У регіоні переважно суха погода. Температура повітря вночі знизиться до +9...+15 градусів, удень підніметься до +22...+30. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +13, удень до +28 градусів. Вітер переважно північний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні висока ймовірність дощу з грозою. У Вінницькій області опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +18...+21 градус, удень – від +25 до +29. Вітер північний і північно-східний, 2-6 м/с.

Другие новости