ПоддержатьУкраїнська

3000 доларів США та по 10 000 гривень щомісячної плати - посадовицю прокуратури судитимуть за вимагання та одержання хабара

StopCor
StopCor

StopCor

3000 доларів США та по 10 000 гривень щомісячної плати - посадовицю прокуратури судитимуть за вимагання та одержання хабара

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишньої заступниці керівника однієї з місцевих прокуратур Київської області. Вона обвинувачується у вимаганні та одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що з жовтня 2018 року по січень 2019 року заступниця керівника місцевої прокуратури вимагала та одержала 3 000 доларів США та щомісячно одержувала 10 000 гривень неправомірної вигоди від підприємства. За гроші вона не зверталась до суду із позовом про визнання незаконною підприємницьку діяльність та її припинення, а також непритягнення до кримінальної відповідальності за протиправну торгівлю пальним.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід – Головне управління Служби безпеки України в м. Києві та Київській області.

У разі доведення вини, обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.  

Другие новости