ПоддержатьУкраїнська

3000 доларів США за закриття справи – ДБР затримало начальника відділу нполіції

StopCor
StopCor

StopCor

3000 доларів США за закриття справи – ДБР затримало начальника відділу нполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали начальника одного з відділів Головного управління Національної поліції України у Волинській області за вимагання і  одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, правоохоронець вимагав та одержав 3 тисячі доларів США від громадянина в обмін на закриття кримінального провадження та невилучення транспортного засобу.

Під час одержання неправомірної вигоди правоохоронця затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області за сприяння прокурора Волинської області. Оперативний супровід – Волинське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости