ПоддержатьУкраїнська

31 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

31 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни прогнозується суха погода. Місцями у північних областях можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі коливатиметься в межах -4...+6 градусів, удень +6...+17. Вітер змінний, переважно східний, південний, південно-західний, південно-східний, північний, північно-східний та північно-західний, 1-8 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У Сумському та Чернігівському регіонах переважатиме дощова погода. У Київській та Житомирській областях опадів не передбачається. Уночі повітря охолодитися до -4...+2 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +6...+17. Вітер західний, південний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 2-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть -3...+6 градусів, удень повітря прогріється до +6...+13. Вітер південний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-6 м/с.

У Криму очікується сонячна погода. На півострові збережеться суха погода. Вночі температура повітря складе +2...+5 градусів. Денна коливатиметься від +7 до +14. Вітер північних, східних і північно-східних напрямків, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі градусники покажуть -4...+1, денна температура повітря складе +6...+10 градусів. Вітер південний, східний, південно-східний, північно-східний і південно-західний, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі знизиться до -1...+4 градусів, удень підніметься до +11...+17. Вітер східний, південний, північно-східний, південно-східний, північний і південно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до 0, удень до +13 градусів. Вітер південний, східний, південно-східний, південно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть -2...+3 градуси, вдень – від +9 до +14. Вітер східний, південний, південно-східний, північно-східний і південно-західний, 1-5 м/с.

Другие новости