ПоддержатьУкраїнська

31 cічня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

31 cічня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується суха погода. Температура повітря вночі становитиме -23...-6 градусів, удень -10...+1. Вітер змінних, переважно північних, західних, північно-західних, північно-східний, південно-східних і південно-західних напрямків, 1-9 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно суха погода. Вночі градусники покажуть до -19...-14, удень температура – від -10 до -4 градусів. Вітер південний і південно-західний, 2-5 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями, у регіоні буде суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть -16...-7 градусів, удень повітря прогріється до -4...+1. Вітер східний, південний, південно-східний та північно-східний, 2-9 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах -13...-6 градусів. Денна температура повітря складе від -6 до 0. Вітер східних, південно-східних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі температура повітря -23...-16 градусів, денна становитиме -11...-5. Вітер південний, східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде суха погода. Температура повітря вночі опуститься до -13...-5 градусів, удень стовпчики покажуть -3...0. Вітер північний, східний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -6, удень до -1 градуса. Вітер переважно південний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -22...-9 градусів, удень – до -7...-2. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости