ПоддержатьУкраїнська

350 тисяч гривень збитків через пропуск суден без сплати мита –митнику повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

350 тисяч гривень збитків через пропуск суден без сплати мита –митнику повідомлено про підозру

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, 17 лютого 2020 року повідомили про підозру старшому державному інспектору митного оформлення митного посту «Херсон-Порт» Херсонської митниці у службовому підробленні та зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 1 ст. 366 та ч.  2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що інспектор упродовж 2016–2018 років, зловживаючи своїми службовими повноваженнями, здійснюючи митне оформлення суден закордонного плавання у пунктах їх пропуску, вносив у документи завідомо недостовірні відомості, надаючи зацікавленим особам можливість не сплачувати передбачені митні платежі.

У результаті неправомірних дій підозрюваного державний бюджет зазнав збитків на загальну суму понад 350 тисяч гривень.

Наразі встановлюється причетність інших осіб. Слідчі дії тривають.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Автономної Республіки Крим.

У разі доведення вини, митнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Другие новости