ПоддержатьУкраїнська

3500 доларів США за пом’якшення покарання – ДБР та Офіс Генерального прокурора завершили розслідування відносно прокурора

StopCor
StopCor

StopCor

3500 доларів США за пом’якшення покарання – ДБР та Офіс Генерального прокурора завершили розслідування відносно прокурора

Слідчі центрального апарату Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування  у кримінальному провадженні за підозрою прокурора однієї з місцевих прокуратур м. Харкова у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що прокурор вимагав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 10 тисяч доларів США за власну позицію в судових дебатах щодо призначення йому покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, за завдання тяжких тілесних ушкоджень. У подальшому прокурор зменшив свої вимоги до 3,5 тисяч доларів США.

17 січня 2020 року прокурора було затримано під час одержання «винагороди» в порядку  ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі триває виконання вимог ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України щодо ознайомлення сторони захисту з матеріалами кримінального провадження.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід - Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости