ПоддержатьУкраїнська

39 000 гривень хабара за вплив на прокурора – поліцейський постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

39 000 гривень хабара за вплив на прокурора – поліцейський постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно одного із керівників Варашського відділу поліції ГУ Національної поліції в Рівненській області. Правоохоронець обвинувачується у одержанні неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України). 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому. 

Слідством встановлено, що 7 серпня 2019 року правоохоронець одержав від депутата міської ради неправомірну вигоду у сумі 39 тис грн. За хабар обвинувачений обіцяв вплинути на прийняття рішення прокурором місцевої прокуратури щодо непритягнення депутата до відповідальності за допущені порушення під час установлення та використання приміщень торгових павільйонів та невідображенні їх у декларації про майновий стан. 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювали Офіс Генерального прокуратура та прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід — Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Другие новости