ПоддержатьУкраїнська

4-5 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

4-5 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

На вихідних в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни в суботу і в неділю буде переважно суха погода. Місцями у суботу в Криму висока ймовірність дощу. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме +9...+19 градусів, удень +16...+25. Вітер змінних, переважно західних, східних, північних, північно-східних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу в регіоні збережеться переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі від +10 до +17 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +19...+23. Вітер північних, східних, північно-східних, західних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У південних областях очікується хмарна погода з проясненнями. В суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Уночі від +12 до +19 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +21...+25. Вітер переважно східних, північних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У Криму – мінлива хмарність. На півострові у суботу в регіоні можливий дощ з грозою. У неділю в Сімферополі, Євпаторії, Красноперекопську, Ялті, Керчі, Феодосії буде суха погода. У Севастополі висока ймовірність дощу. Температура повітря вночі в межах +15...+19 градусів, удень – до +20...+24. Вітер західних, північних, східних, північно-східних, північно-західних і південно-західних напрямків, 1-6 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде переважно суха погода. Температура вночі +11...+15 градусів. Денна температура повітря складе +21...+24 градусів. Вітер східних, північних, північно-східних, західних і північно-західних напрямків, 1-5 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні буде суха погода. Температура повітря вночі до +9...+16 градусів, удень +16...+25. Вітер східний, північний, північно-східний і південно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі від +11 до +13, удень – від +21 до +23 градусів. Вітер північний, східний, північно-східний та північно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +11...+16 градусів, удень +20...+25. Вітер східних, північних, північно-східних, південно-західних і північно-західних напрямків, 1-6 м/с.

Другие новости