ПоддержатьУкраїнська

4000 доларів США за пом'якшення покарання підозрюваному - ДБР затримало слідчого поліції Київської області 

StopCor
StopCor

StopCor

4000 доларів США за пом'якшення покарання підозрюваному - ДБР затримало слідчого поліції Київської області 

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали слідчого Ірпінського відділу поліції в Київській області під час одержання неправомірної вигоди ( ч. 3 ст. 368 КК України).

Встановлено, що слідчий поліції в Київській області, під час здійснення досудового розслідування кримінального провадження за фактом крадіжки, вимагав від підозрюваного неправомірну вигоду в сумі 4000  доларів США за не звернення до слідчого судді з клопотанням про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відносно підозрюваного та подальше пом'якшення покарання при судовому розгляді справи.

Задокументовано отримання слідчим першої частини неправомірної вигоди в сумі 400 доларів США.

19 жовтня 2020 року особу затримано під час передачі другої частини неправомірної вигоди у сумі 3600 доларів США в порядку ст. 208 КПК України.

У разі доведення вини затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура міста Києва, оперативний супровід -  ГВ БКОЗ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та Відділ супроводження оперативними підрозділами досудових розслідувань Територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві.

Другие новости

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

Теперь открыт круглосуточный доступ к Единому государственному реестру деклараций лиц, уполномоченных на выполнение функций государства или местного самоуправления, с учетом мер безопасности, определенных п. 2-11 Заключительных положений Закона "О предотвращении коррупции"