ПоддержатьУкраїнська

500 000 грн за закриття кримінального провадження – ДБР затримало заступника начальника – начальника слідчого відділення одного з відділів Нацполіції Київщини (ВІДЕО)

StopCor
StopCor

StopCor

500 000 грн за закриття кримінального провадження – ДБР затримало заступника начальника – начальника слідчого відділення одного з відділів Нацполіції Київщини  (ВІДЕО)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, затримали заступника начальника – начальника слідчого відділення одного з ВП ГУ Нацполіції у Київській області.

За попередньою інформацією, правоохоронець вимагав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 500 000 гривень за непритягнення до кримінальної відповідальності сина його знайомої та закриття кримінального провадження.

8 жовтня 2020 року слідчі ДБР затримали поліцейського після одержання ним частини неправомірної вигоди у сумі 400 000 гривень в порядку ст. 208 КПК України.

https://www.youtube.com/watch?v=vaW3gxBffHE

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у одержанні неправомірної вигоди службовою особою в особливо великих розмірах  (ч. 3 ст. 368 КК України), а також відсторонення від займаної посади та обрання відносно нього запобіжного заходу.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура. Оперативний супровід – ГВ БКОЗ ГУ Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Другие новости