ПоддержатьУкраїнська

500 доларів США за непроведення перевірки - посадовець ДСНС відповість у суді за одержання хабара

StopCor
StopCor

StopCor

500 доларів США за непроведення перевірки - посадовець ДСНС відповість у суді за одержання хабара

29 квітня 2020 року до суду скеровано обвинувальний акт відносно заступника начальника одного з міськрайонних відділів Управління ДСНС України в Житомирській області. Посадовець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Слідством встановлено, що посадовець висловив громадянину прохання надати йому 500 доларів США за непроведення перевірки та інших заходів державного контролю за дотриманням пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту.

5 березня 2020 року слідчі ДБР затримали заступника начальника в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомили йому про підозру.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснювала військова прокуратура Житомирського гарнізону Центрального регіону України. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Житомирській області ДСР Національної поліції України.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.  

Другие новости