ПоддержатьУкраїнська

Поліцейські Київщини за 15 хвилин розшукали зниклого 6-річного хлопчика

StopCor
StopCor

StopCor

Поліцейські Київщини за 15 хвилин розшукали зниклого 6-річного хлопчика

До поліції зателефонувала налякана жителька міста Яготин і повідомила про зникнення свого онука. На пошуки хлопчика був піднятий по тривозі особовий склад місцевого відділення поліції. 

За місцем проживання заявниці першими прибув наряд групи реагування патрульної поліції. Поліцейські швидко встановили ймовірне місцеперебування хлопчика. Як виявилося, в цей час він у сусідньому будинку спокійно дивився мультфільми. 

Поліцейські Київщини за 15 хвилин розшукали зниклого 6-річного хлопчика

На щастя, дитяча подорож місцевою вулицею минула безпечно і  не мала жодних негативних наслідків. 

Працівники ювенальної превенції пояснили хлопчику, що не запитавши дозволу дорослих, залишати дім в жодному разі не можна. А смаколики від поліцейських  стали приємною несподіванкою для малечі. Своєю чергою, бабуся подякувала правоохоронцям за реакцію, професіоналізм та людяність.

Керівник ювенальної поліції Київщини Олена Косенко, закликала усіх батьків, бабусь та дідусів, бути відповідальними та пам’ятати, що безпека дітей в першу чергу залежить саме від дорослих. Вона також зазначила, що в разі зникнення дитини зволікати не варто, потрібно одразу телефонувати до поліції. Це дасть змогу швидко розшукати дитя, і відвернути можливі трагічні наслідки.

Зазначимо, що з початку року на спецлінію «102» надійшло 229 повідомлень про зникнення 238 дітей. Тільки трьох неповнолітніх поліцейські розшукували кілька днів, всіх інших - упродовж доби повернули за місцем проживання.  Минулого року ця цифра становила 239 повідомлень про зникнення 248 дітей. 

При кожному зникненні дитини поліція розгортає комплекс пошукових дій. Правоохоронці діють за чітко випрацьованим алгоритмом.

Також працівники ювенальної превенції для пошуку дітей активно використовують пошуковий сервіс за сприяння мобільного оператора зв’язку ПрАТ «КиївСтар».

https://www.youtube.com/watch?v=TkfNokPDV4M

Відділ комунікації поліції Київської області

Другие новости