ПоддержатьУкраїнська

5000 доларів США за закриття справи про смертельне ДТП – слідчий поліції постане перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

5000 доларів США за закриття справи про смертельне ДТП – слідчий поліції постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно слідчого Головного управління Національної поліції в Черкаській області. Правоохоронець обвинувачується у вимаганні та одержанні службовою особою неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України)

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві.

Слідством встановлено, що слідчий вимагав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 5 тисяч доларів США за непритягнення його до кримінальної відповідальності за скоєння смертельного ДТП та закриття кримінального провадження.  

Слідчі ДБР затримали правоохоронця під час одержання ним неправомірної вигоди у сумі 3300 доларів США.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Черкаської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости