ПоддержатьУкраїнська

6 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

6 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

Погода в Україні на вівторок, 6 вересня.

У вівторок в Україні прогнозується мінлива хмарність. Майже на всій території країни очікується суха погода. У західних областях та в Карпатах можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі становитиме +11...+21 градус, удень +21...+32. Вітер змінних, переважно північних, західних, північно-західних, південних, південно-східних, південно-західних і північно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У північних областях буде мінлива хмарність. У регіоні очікується переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до +14...+17, удень температура – від +23 до +29 градусів. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність, у регіоні переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+18 градусів, удень повітря прогріється до +24...+31. Вітер північний, південний, південно-західний, північно-західний і північно-східний, 1-5 м/с.

У Криму прогнозується сонячна погода. На півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря буде коливатися в межах +14...+21 градуса. Денна температура повітря становитиме від +28 до +32. Вітер північних, східних, південно-східних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно без опадів. Уночі температура повітря +13...+17 градусів, денна становитиме +28...+32. Вітер південний, західний, південно-західний, північний і північно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде суха погода. Місцями можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі знизиться до +11...+16 градусів, удень стовпчики покажуть +21...+28. Вітер північний, східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У Карпатах – мінлива хмарність, у регіоні нічний дощ вранці послабшає і незабаром закінчиться. Температура повітря вночі до +13, удень – до +26 градусів. Вітер переважно північний, східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні буде переважно суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +12...+18 градусів, удень – до +25...+30. Вітер північний, східний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости