ПоддержатьУкраїнська

60 000 гривень хабара за уникнення відповідальності - двоє поліцейських постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

60 000 гривень хабара за уникнення відповідальності  - двоє поліцейських постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно двох поліцейських ГУ Нацполіції в м. Києві. Працівник Оболонського управління  поліції обвинувачується в вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України), його колега з Солом’янськго управління поліції – в пособництві в наданні неправомірної вигоди службовій особі, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що 2 вересня 2019 року працівник Оболонського управління поліції ГУ Нацполіції  в місті Києві зупинив громадянку за підозрою у придбанні наркотичних речовин. Оглянувши її речі без складання будь-яких процесуальних документів він виявив наркотичні речовини. Правоохоронець висунув дівчині вимогу про надання йому 60 тисяч гривень неправомірної вигоди за невжиття заходів. Затримана повідомила про це свого хлопця, який передав інформацію знайомому працівнику Солом’янського управління поліції. Поліцейський пообіцяв вирішити питання, отримав кошти та передав їх колезі з Оболонського управління поліції. 

Обох правоохоронців було затримано з предметом неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура міста Києва, оперативний супровід  Київське міське управління ДВБ Нацполіції.

Другие новости