ПоддержатьУкраїнська

600 доларів США за приховування самовільного залишення військової частини – ДБР затримало офіцера

StopCor
StopCor

StopCor

600 доларів США за приховування самовільного залишення військової частини – ДБР  затримало офіцера

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, затримали старшого офіцера відділення Житомирського зонального відділу військової служби правопорядку за одержання неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, офіцер вимагав у солдата строкової служби 600 доларів США за непритягнення до відповідальності за самовільне залишення військової частини.

28 квітня 2020 року військовослужбовця затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після одержання неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювали Військова прокуратура Житомирського гарнізону Центрального регіону України. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Житомирській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости