ПоддержатьУкраїнська

7 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

7 вересня 2016 - прогнози погоди по обласним центрам України

Погода в Україні на середу, 7 вересня.

У середу в Україні очікується мінлива хмарність. Практично на всій території країни переважатиме суха погода. Температура повітря вночі становитиме +9...+23 градуси, удень +21...+31. Вітер змінний, переважно східний, північний, північно-східний, західний та північно-західний, 1-5 м/с, у північних, південних і центральних областях надзвичайно висока пожежна небезпека.

У північних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +10...+15 градусів, удень – від +21 до +26. Вітер західний, північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +15...+21 градус, удень повітря прогріється до +26...+31. Вітер північний, східний, північно-східний і північно-західний, 1-5 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

У Криму хмарна погода з проясненнями, на півострові опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +17...+23 градуси. Денна температура повітря буде коливатися від +28 до +31. Вітер північний, західний, південно-західний, північно-східний та північно-західний, 1-5 м/с.

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +14...+17 градусів, денна температура повітря складе +23...+27. Вітер північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі знизиться до +9...+15 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +22...+29. Вітер північний, східний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +13, удень – до +26 градусів. Вітер північний і північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +13...+17 градусів, удень – від +23 до +30. Вітер північний, північно-східний і північно-західний, 1-4 м/с, надзвичайно висока пожежна небезпека.

Другие новости