ПоддержатьУкраїнська

700 доларів США за продаж деревини – ДБР затримало лісничого

StopCor
StopCor

StopCor

700 доларів США за продаж деревини – ДБР затримало лісничого

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали лісничого одного з державних лісогосподарських підприємств Закарпатської області під час одержання ним неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, лісничий вимагав та одержав від громадянина хабар у сумі 700 доларів США за продаж незаконно зрубаної деревини та сприяння у її безперешкодному вивезенню з території лісового господарства.

13 квітня 2020 року слідчі ДБР затримали правоохоронця під час одержання ним неправомірної вигоди в порядку ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання відносно нього запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Закарпатської області. Оперативний супровід — управління Служби безпеки України в Закарпатській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости