ПоддержатьУкраїнська

700 доларів США за уникнення штрафів і пені – ДБР затримало на хабарі ревізора ДПС

StopCor
StopCor

StopCor

700 доларів США за уникнення штрафів і пені – ДБР затримало на хабарі ревізора ДПС

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, 11 лютого 2020 року затримали головного державного ревізора–інспектора ГУ ДПС у місті Києві під час одержання ним неправомірної вигоди в сумі 700 доларів США (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, податківець вимагав та одержав неправомірну вигоду від представника суб’єкта господарської діяльності за складання позитивного акту перевірки та можливість погашення попередніх заборгованостей без застосування штрафних санкцій та пені.

Наразі тривають слідчі дії, затриманому готується повідомлення про підозру.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура міста Києва. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у м. Києві ДСР Нацполіції України та Управління з питань запобігання та виявлення корупції Держаної податкової служби у м. Києві.

У разі доведення вини, затриманому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна. 

Другие новости