ПоддержатьУкраїнська

8 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

8 червня 2016 - прогнози погоди по областним центрам України

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Практично на всій території країни переважатиме суха погода. Температура повітря вночі складе +2...+14 градусів, удень +16...+23. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, південно-східний, північний, північно-західний та північно-східний, 1-6 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Вночі температура повітря складе +7...+11 градусів, удень – від +17 до +21. Вітер західний, північний і західний, 1-4 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +8...+12 градусів, удень повітря прогріється до +17...+20. Вітер північний і північно-західний, 1-4 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями, на півострові очікується суха погода. У Ялті можливий дрібний дощ. Уночі температура повітря складе +9...+14 градусів. Денна температура повітря буде коливатися від +18 до +21. Вітер північний і північно-східний, 1-6 м/с.

У східних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно суха погода. Вночі до +7...+9 градусів, денна температура повітря складе +16...+18. Вітер північний і північно-західний, 1-4 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі опуститься до +2...+8 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +16...+23. Вітер північний, західний, північно-західний, північно-східний і південно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до +4, удень – до +20 градусів. Вітер південний, південно-західний і південно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть +7...+10 градусів, удень – від +16 до +21. Вітер північний і північно-західний, 1-4 м/с.

Другие новости