ПоддержатьУкраїнська

8 марта 2017 - прогнозы погоды по областным центрам Украины

StopCor
StopCor

StopCor

8 марта 2017 - прогнозы погоды по областным центрам Украины

У середу в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни переважатиме суха погода. Температура повітря вночі становитиме -1...+11 градусів, удень +6...+19. Вітер змінний, переважно східний, південно-східний, північний, північно-західний і північно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі температура повітря складе +2...+4 градуси, вдень – від +10 до +14. Вітер східний та південно-східний, 1-4 м/с.

У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода за даними Sinoptik.ua. Уночі стовпчики термометрів покажуть +2...+6 градусів, удень повітря прогріється до +8...+16. Вітер східний та північно-східний, 2-6 м/с.

У Криму хмарна погода з проясненнями, на півострові переважно без опадів. Уночі температура повітря складе +2...+11 градусів. Денна температура повітря коливатиметься від +9 до +19. Вітер північний, східний та північно-східний, 3-7 м/с.

У східних областях очікується мінлива хмарність. У регіоні переважно суха погода. Вночі до -1...+2 градусів, денна температура повітря складе +10...+13. Вітер східний та південно-східний, 2-6 м/с.

У західних областях прогнозується мінлива хмарність. На більшій частині регіону очікується переважно суха погода. Температура повітря вночі знизиться до -1...+6 градусів, удень стовпчики термометрів покажуть +6...+16. Вітер північний, західний, північно-східний, східний і північно-західний, 2-8 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями, у регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі до -1, удень – до +12 градусів. Вітер східний, 2-6 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні опадів не передбачається. Уночі стовпчики термометрів покажуть +1...+5 градусів, удень – від +13 до +15. Вітер східний, південно-східний та північно-східний, 1-4 м/с.

Другие новости