ПоддержатьУкраїнська

98 мільйонів гривень збитків — 8 посадовців лісгоспу постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

98 мільйонів гривень збитків — 8 посадовців лісгоспу постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно восьми посадових осіб державного підприємства «Жовтневе лісове господарство». В.о. директора держпідприємтсва, в.о. головного лісничого, головний інженер, троє лісничих, старший майстер лісу та майстер лісу обвинувачуються у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч.2. ст. 367 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Слідством встановлено, що через неналежне виконання своїх службових обов’язків, посадовці допустили незаконні рубки понад 18 тисяч дерев цінних порід на території державного підприємства «Жовтневе лісове господарство». Внаслідок їхніх дій держава зазнала збитків на 98 мільйонів гривень.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Харківської області, оперативний супровід — управління Служби безпеки України в Харківській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років

Другие новости