ПоддержатьУкраїнська

Адвокат Насірова заявляє про необхідність госпіталізації свого підопічного

StopCor
StopCor

StopCor

Адвокат Насірова заявляє про необхідність госпіталізації свого підопічного

Захист відстороненого глави Державної фіскальної служби Романа Насірова  буде намагатися перевести підзахисного зі слідчого ізолятора в лікарню "Феофанія". Насіров досі не виписаний з цього медзакладу.

Новину повідомляє "Преса України".

"Мені здається, що зараз повториться те, що було позавчора, коли Насірова протягом 4 годин катали та все ж привезли в "Феофанію". Я впевнений, що зараз виникнуть складнощі щодо його доставки в СІЗО, оскільки він є стаціонарним хворим. Проте я не виключаю, що це питання буде вирішено шляхом телефонних дзвінків", – сказав адвокат Андрій Кузьменко.

Окрім того, захист відстороненого глави ДФС вважає рішення суду "незаконним і протиправним". Обіцяють подати апеляцію й відстоювати позицію в майбутньому.

Також Кузьменко відзначив, що навряд чи є Романа Насірова є 100 мільйонів гривень для внесення застави. За його словами, в глави ДФС всі гроші задекларовані й "лівих" грошей немає.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва ухвалив рішення щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова. Також його арештували на 60 діб і відвезли в СІЗО.

Другие новости