ПоддержатьУкраїнська

Адвокати Миколи Романчука кажуть, що їхній підопічний не брав хабарів

StopCor
StopCor

StopCor

Адвокати Миколи Романчука кажуть, що їхній підопічний не брав хабарів

Адвокати стверджують, що Романчук хабара не брав, його підставили.

Представники військової прокуратури Олександр Курсов і Михайло Верцимаг звернулися до суду з проханням обрати Романчуку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 діб з правом внесення застави в розмірі не менше 14 тисяч мінімальних зарплат. Це становить 20 мільйонів гривень. Таке клопотання вони заявили в ході сьогоднішнього судового засідання, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Новости Н".

Прокурор Михайло Верцимаг вважає, що заступник голови ОДА може сховатися від правосуддя за прикладом його підлеглого Левченка. До того ж, на думку державного обвинувача, в даний час чиновник має вплив на депутатський корпус, Єланецьку райадміністрацію і інших свідків, що може вплинути на справу. Сума застави обґрунтовується його матеріальним станом, про який можна судити, виходячи з протоколу обшуку.

У відповідь адвокати заявили, що звинувачення прокурорів безпідставні і не підкріплені документами. Адвокат Сергій Гребенюк зазначив, що ця справа стане невдалим прикладом того, як Україна рухається в Європу.

"На жаль, це приклад того, як адвокати не змогли забезпечити захист людини. Все почалося з презумпції невинності. Ми знаємо, що ця людина не винна. А слідчі судді, зокрема суддя Вовк, проходять по кримінальних справах. Ми знаємо, що людина була затримана о 17:45, а не о 22:30. Крім того, у цій справі заздалегідь сформували думку про те, що Романчук взяв хабар. Насправді документи свідчать про те, що наш клієнт не брав гроші. Людина, яка має до нього неоднозначне ставлення, поклала гроші в машину. До нього гроші ці не потрапили. А піднесли все так, що нібито ці гроші взяв Романчук", - заявив адвокат.

Захист нагадав, що справа базується на свідченнях лише однієї людини.

Адвокати попросили застосувати щодо Романчука запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з електронним браслетом і без права користуватися телефоном.

Судове засідання триває.

Другие новости