ПоддержатьУкраїнська

Активісти допомогли власниці землі відстояти право на ділянку в суді

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти допомогли власниці землі відстояти право на ділянку в суді

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області прийняв сторону жительки селища Пологи-Яненки Катерини Онопрієнко та відмовив її сусідці у визнанні незаконним права власності на наділ та скасування держакту на землю. Про це повідомляють активісти "Стоп корупції".

Представники проекту від початку судового спору консультували місцеву жительку Катерину Онопрієнко, яка фактично стала заручницею недбалості землевпорядників.

"Між Катериною Онопрієнко та її сусідкою виник спір через межу між їхніми ділянками. Лінія розподілу проходить через сарай сусідки-позивачки. Багато років тому представникам землевпорядної організації не виїхали з райцентру до села Пологи-Яненки і виміряли землі, не виходячи з кабінетів. Сусідки руйнувати будівлю не хочуть, тому й взялися вирішувати справу у суді", - нагадують перипетії справи юристи "Стоп корупції".

Юристи проекту вивчили документацію на землю Катерини Онопрієнко і дішли висновку: сусідка порушує її права на землю.

За даними правників, відповідно до чинного законодавства Катерина Онопрієнко має повне право на свою ділянку. А друга сторона неправильно інтерпретує закон, намагаючись відсудити на свою користь частину наділу жінки.

Після багатьох засідань суддя пропонував сусідкам укласти мирову угоду. Адвокати пропонували залишити будівлю та розподілити землю порівну. Катерина Онопрієнко готова йти на компроміс, а от сусідка на поступки не готова.

Тож крапку у земельному спорі поставив лише суд. Проте в позивачки ще є десять днів, щоб подати позов та спробувати оскаржити рішення в Апеляційному суді Київської області.

Активісти допомогли власниці землі відстояти право на ділянку в суді

Другие новости