ПоддержатьУкраїнська

Активісти "Стоп корупції" пройшли судово-медичну експертизу після нападу на піщаній точці у Ходосівці

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти 'Стоп корупції' пройшли судово-медичну експертизу після нападу на піщаній точці у Ходосівці

Активісти "Стоп корупції" Костянтин Варшавський та Володимир Циганов, які стали жертвами нападу групи осіб на точці з видобутку піску під Києвом, пройшли судово-медичну експертизу у Києво-Святошинському відділенні Київському бюро судово-медичної експертизи.

Результати передадуть слідчому у ВП Нацполіції Києво-Святошинського району. Документи долучать до справи про напад на активістів "Стоп корупції" під час громадського моніторингу на точці з нелегального видобутку піску у селі Ходосівка на Київщині.

Активісти ''Стоп корупції'' пройшли судово-медичну експертизу після нападу на піщаній точці у Ходосівці

Додамо, що правозахисник "Стоп корупції" Костянтин Варшавський отримав закриту черепно-мозкову травму у результаті нападу групи осіб на нелегальній точці видобутку піску у селі Ходосівка у Київській області. Такий діагноз активісту поставили лікарні центральної лікарні Києво-Святошинського району.

"Якось так. Закрита черепно-мозкова травма. Струс мозку, забої м'язів обличчя та забої м’язів передньої черевної частини", – нагадав постраждалий активіст "Стоп корупції" Костянтин Варшавський.

Нагадаємо, на активістів "Стоп корупції" напала група невідомих осіб на території нелегальної точки з видобутку піску у Ходосівці у Київській області.

Зловмисники розбили відеокамеру проекту та вкрали флешку із відеозаписом.

Активісти встановили особи зловмисників – це були люди Сергія Резніченка, який називає себе власником точки з видобутку піску у селі Ходосівка, що на Київщині.

Додамо, що у прокуратурі Київської області після нападу на журналістів "СтопКору" на незаконній точці з видобутку піску у селі Ходосівка відкрили провадження за ч. 1 ст. 345-1 "халатність працівників поліції". Про це представників проекту повідомили під час допиту у відомстві.

"Також нам стало відомо, що слідчі Києво-Святошинського відділу Нацполіції після подій у Ходосівці внесли відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 346 "нанесення тілесних ушкоджень". До того ж у слідства є старе кримінальне провадження за фактом незаконного намиву піску у Ходосівці й усі нові обставини справи вони долучили до матеріалів. На завтра планується допит постраждалих активістів "Стоп корупції", – про це повідомила правозахисниця проекту Тетяна Печерська.

"Хочемо відзначити, що у прокуратурі Київщини оперативно реагують на наші звернення за фактами незаконного видобутку піску в області. Ми неодноразово звертались у відомство та особисто до очільника Дмитра Чібісова та отримували відповідну правову і законну реакцію на дії піщаних браконьєрів", – додали активісти "Стоп корупції".

Другие новости