ПоддержатьУкраїнська

Антикорупційний суд заарештував першого заступника директора порту «Південний»

StopCor
StopCor

StopCor

Антикорупційний суд заарештував першого заступника директора порту «Південний»

Вищий антикорупційний суд взяв під варту першого заступника директора державного підприємства «Морський торгівельний порт «Південний» Романа Інде, якого НАБУ та САП підозрюють у нанесенні понад 47 млн грн держпідприємству. Таке рішення 29 жовтня ухвалила слідча суддя ВАКС Оксана Олійник.

 Фото: Слово і Діло

Про це повідомляє "Слово і діло" з посиланням на трансляцію засідання.

"Клопотання детектива – задовольнити частково. Застосувати до підозрюваного Романа Інде запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів. Визначити Роману Інде заставу розміром 27 млн грн", – оголосила суддя Олійник.

Антикорупційний суд заарештував першого заступника директора порту «Південний»

Раніше у цій справі суд заарештував бізнесмена Микиту Жеребцова з альтернативою 4,2 млн грн.

Як відомо, слідство встановило, що Інде разом із колишнім заступником директора цього ж держпідприємства Олегом Трайдакалом та керівником приватної компанії Жеребцовим впродовж 2017-2018 років організували схему, через яку держпідприємство незаконно переплатило 47,5 млн грн при закупівлі товарів.

Посадовці діяли у змові та залучили для реалізації своїх планів ще низку осіб, що дозволяло їм повністю контролювати весь процес закупівлі – від формування потреби у закупівлі і складання тендерної документації до контролю за конкурентним середовищем, – аби у підсумку забезпечити перемогу в торгах компаніям, підконтрольним організаторам схеми. Загалом слідство зафіксувало 29 таких тендерів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Одесі правоохоронці затримали пожежника-рятувальника із Дніпропетровської області, який підпалював елітні автомобілі на замовлення.

Другие новости