ПоддержатьУкраїнська

"Антонов" продовжить виробництво у співпраці зі США

StopCor
StopCor

StopCor

'Антонов' продовжить виробництво у співпраці зі США

"Антонов" обзавівся підтримкою американського концерну Boeing. Концерн надасть українському підприємству деталі, які раніше імпортувались з Росії.

Новину передає "Преса України".

Сьогодні, 30 липня, стало відомо, що українське підприємство "Антонов" продовжить виробництво. Але тепер деталі до літаків надаватиме не Росія, а американський концерн Boeing.

Як відомо, підрозділ Boeing, компанія Aviall, підписала з "Антоновим" угоду про взаємодію у виробництві літаків. Йдеться про повітряні судна Ан-148, Ан-158, Ан-178. Їхнє сімейство відтепер матиме позначення Ан-1X8 NEXT.

Згідно з угодою, Aviall надаватиме українській компанії комплектуючі для літаків. Крім того, вона забезпечить "Антонова" післяпродажною підтримкою. Вже відомо, що з кінця 2019 року американська компанія передаватиме деталі для виробництва 8 повітряних суден на рік.

Сторони також домовились побудувати складський комплекс для зберігання матеріалів, які раніше Україна імпортувала з Росії, однак після анексії Криму у 2014 році обірвала зв’язки з країною-окупантом.

Додамо, що український Ан-225 "Мрія" здійснив рекордну кількість комерційних рейсів. Так, вантажне судно здійснило 12 польотів.

Другие новости