ПоддержатьУкраїнська

Атестація регіональних прокуратур: два етапи успішно пройшли понад 75% прокурорів

StopCor
StopCor

StopCor

Атестація регіональних прокуратур: два етапи успішно пройшли понад 75% прокурорів

Перша та друга кадрові комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур завершили опрацювання протоколів проходження двох етапів тестування. 2383 прокурори, тобто понад 75%, успішно пройшли два етапи атестації.

Щодо прокурорів, які не набрали встановленого прохідного балу, або взагалі не з’явилися на тестування і не повідомили про поважність причин своєї неявки з наданням підтверджуючих документів, ухвалено рішення про неуспішне проходження атестації. Це означає, що вони підлягають звільненню.

Також комісії розглянули близько тисячі заяв прокурорів щодо перенесення строків тестування, поданих як напередодні, так і після дня проходження атестації. Члени комісій ухвалили рішення про призначення додаткового дня для складання тестів.

Нагадаємо, що перші два етапи атестації прокурорів регіональних прокуратур відбулись на початку березня. Вони передбачали перевірку рівня знань законодавства та вмінь його застосування, а також загальних здібностей та навичок. Прокурори, які успішно пройшли обидва тестування, допускаються до третього етапу атестації, який включає виконання практичного завдання та проходження співбесіди.

Дати третього етапу атестації та додаткового тестування в рамках перших двох етапів будуть визначені комісіями після зняття обмежувальних карантинних заходів, введених відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з подальшими змінами та доповненнями.

Атестація регіональних прокуратур: два етапи успішно пройшли понад 75% прокурорів

Другие новости