ПоддержатьУкраїнська

"Азов" успішно застосовує на фронті зброю США – BellingCat

StopCor
StopCor

StopCor

'Азов' успішно застосовує на фронті зброю США – BellingCat

Представники дослідницького проекту BellingCat збираються випустити статтю про зброю, якою користується полк "Азов". Зокрема, про летальну зброю американського виробництва.

Новину передає "Преса України".

Арік Толер, провідний дослідник проекту BellingCat з питань Східної Європи та Євразії заявив, що полк "Азов" користується американською зброєю. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Багато галасу підняли навколо офіційної згоди уряду США на продаж протитанкових ракетних комплексів Javelin Україні, але на лінії фронту в Донбасі батальйон "Азов" вже має виготовлену в США летальну зброю", – підкреслив він.

Толер попередив, що у своїй новій статті надасть подробиці щодо озброєння українських бійців. Він лише натякнув, що мова йде про американські гранатомети. Нагадаємо, раніше американські ЗМІ повідомляли, що компанія AirTronic USA два роки продає Україні смертоносну зброю – гранатомети.

Також нещодавно стало відомо, що Штати продаватимуть українській державі комплекси Javelin. Однак така зброє не використовуватиметься на фронті.

Другие новости